PÁR SLOV O NÁS

Starex s.r.o. je stavebná firma so sídlom v Bratislave, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2001.

Naše služby

Komplexná realizácia pozemných stavieb určených na bývanie, rekreáciu a komerčné účely v sebe zahŕňa množstvo odborných činností. Zabezpečujeme zhotovenie stavby na kľúč.

Cenová kalkulačka

Chcete mať približnú informáciu o cene Vášho projektu? Vyžiadajte si od nás cenovú kalkuláciu a vyčíslime Vám predbežné finančné náklady. Sumu následne upresníme aj na základe osobnej obhliadky.

budova starex

Nájdete nás v Bratislave – m.č. Nové Mesto, na tejto adrese.

UŽ 20 ROKOV S VAMI

Spoločnosť sa zaoberá výstavbou rodinných domov, objektov určených na bývanie, rekreáciu alebo administratívne účely. Sme schopní obsiahnuť všetky odborné činnosti a výstavbu realizovať v akomkoľvek variante (hrubá stavba, stavba na kľúč, rekonštrukcia…).

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletný servis vrátane murárskych prác, elektroinštalácie, vzduchotechniky, tesárskych prác a iných. Taktiež sa zaoberáme aj vlastnou investičnou činnosťou.

Cieľom našej spoločnosti je zhotovenie diela v maximálnej možnej kvalite za primeranú cenu. Zmluvný základ dáva našim zákazníkom garanciu dohodnutej ceny. Kontrola kvality diela vždy prebieha na viacerých stupňoch riadenia, od stavbyvedúceho až po konateľa spoločnosti. Práve osobný prístup dáva našim zákazníkom pocit istoty počas celej doby spolupráce.